04-8754177
טורנדו ספורט

רוקדים בלט נכון

בגדי בלט לילדות

אין זה סוד כי לכל ילד יש תחביבים ועיסוקים שונים אהובים. אחד התחביבים ולעיתים גם עיסוק, השכיחים ביותר אצל ילדות הוא ריקוד הבלט. אם גם הילדה שלכם רוקדת בלט ואתם מעוניינים להעניק לה את כל הכלים הנכונים, הגעתם למאמר הנכון. בשורות הבאות נדבר מעט על בלט, סגנונות הבלט ועל האביזרים השונים הנלווים לו, בין היתר: בגד גוף לבלט, נעלי בלט ועוד.

קצת על בלט

בלט הוא סגנון ריקוד ולו שלושה סוגים עיקריים:
  1. בלט קלאסי – הבלט הקלאסי מתאפיין באסתטיקה ויזואלית ותנועתית מוגדרת באופן מאוד ברור.
  2. בלט נאו-קלאסי - הנאו קלאסי משמר את הטכניקה הבלטית ואת האידאלים האסתטיים, כמו גם את אוצר התנועות הבלט הקלאסי.
  3. בלט מודרני (או בלט עכשווי) – הבלט המודרני אומנם משמר את הטכניקה הבלטית אך במקביל מרחיב את האידאלים האסתטיים וידוע כסגנון המאפשר אוצר תנועות מתחדש ושונה.
כל ילדה הנרשמת ומתחילה לרקוד בלט, זקוקה למספר דברים, כגון בגדי בלט לילדות, נעלי בלט מתאימות ועוד. את כל הציוד הנכון והמקצועי ניתן להשיג באתר של "טורנדו ספורט" וישנם לא מעט מוצרים במבצע. חשוב מאוד להקפיד להעניק לילדה שלכם את מירב הכלים בכדי להצליח וכמובן את המוצרים אשר יאפשרו לה לרקוד בנוחות תוך שמירה מקסימלית על בטיחותה (התאמת הנעליים הנכונות ועוד).

בגדי בלט לילדות

אחד המוצרים החשובים ביותר עבור בלט הוא בגד הגוף. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהרקדניות, קטנות וגדולות ככל שיהיו, זקוקות לבגד אשר לא יפריע להם במהלך הריקוד ובד בבד ישמור על גופן מכוסה באופן המלא והנכון לסגנון ריקוד זה. בגד גוף לבלט מותאם לתנועות הבלט והפך להיות סטנדרט לכל רקדניות הבלט באשר הן. ישנם מגוון עיצובים לבגד הגוף וגזרות שונות, כך שכל אחת תוכל למצוא את מבוקשה.

עלויות של בגדי בלט לילדות

בדומה לכל מוצר ולכל בגד, ניתן לראות טווחי מחירים שונים. בגד גוף לבלט יכול לעלות כמה עשרות שקלים ולהגיע גם לכמה מאות, הכל טמון ותלוי במה בדיוק מחפשים ועד כמה רוצים להשקיע. חברת טורנדו ספורט מציעה מגוון רחב של כל סוגי בגדי בלט לילדות, מהם תוכלו למצוא את הבגד שעונה על הציפיות הדרישות שלכם ושל ילדתכם.

מחפשים אחר בגדי בלט לילדות? הגעתם למקום הנכון! צרו איתנו קשר באמצעות מספר הטלפון 04-8754177 או באמצעות טופס צור הקשר הממוקם באתר בלינק הבא: http://www.tornado-sport.co.il/ContactUs.aspx


לנציג טורנדו

שלח